Čarodějka - Kouzelnice

photo

Kartička lesklé lamino

Kartička lesklé lamino
Kartička s reprodukci obrazu je digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 12x12 cm /čtverec/ nebo 10x15cm /obdelník/   se  zaoblenými rohy. Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.

Kartičky malé

Kartičky malé
Kartička s reprodukci obrazu je oboustranný digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 9x6,5 cm nebo čtverec 6,5x6,5cm  se  zaoblenými rohy.  Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.

Tisky na plátno A2

Tisky na plátno A2
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm Zakladní Rozměr je 42x56 cm nebo 42x rozměr v poměru.56-59 cm

Tisky na plátno A3

Tisky na plátno A3
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm   Zakladní Rozměr 30x40cm nebo 42 cm dle poměru stran formátu

Předmenstruační (kreativní) fáze (21.–28.den cyklu)

 

Roční období: podzim

Fáze měsíce: ubývající 

Životní fáze ženy: "syndrom prázdného hnízda", děti odchází z její péče a žena má znovu čas na sebe, může se rozlétnout, má již zkušenosti, které neměla v období Panny (transformace ženy)

Barva: oranžová (tvořivost), zlatá, bílá, stříbrná 

Vládne: podvědomí a intuice (vnitřní svět)
Klíčová slova: destrukce a tvoření
Symbolika bohyně: Kálí, Černá Madona, Hekate, Lilith, Persefone, Gorgona
 
 „Jsem okouzlující a vášnivá žena. Ráda tvořím a miluji svět plný barev. S úspěchem dokončuji své projekty, vyhazuji všechno staré. Chci být sama sebou, smát se a tančit. V mém životě je všechno proměnlivé, jako moje nálada. Také moje energie kolísá.  Chvíli jsem veselá a chvíli pláču, chvíli zářím a chvíli se zlobím... chvíli pracuji a chvíli odpočívám.”