Vítejte na mých webových stránkách

Zde se dozvíte něco o mně, o mých výstavách a hlavně zde můžete shlédnout celou moji tvorbu. Na e-shopu si můžete objednat originály i reprodukce obrazů, nebo se jen pokochat video-prezentacemi obrazů.

Také nabízím konzultaci s výkladem karet. Pracuji s tarotovými kartami a součásti výkladu může být podle potřeby práce s astrologií, numerologii, archetypy, vyšším já, živly a sny. Je to individuální a vše se odvíjí podle potřeby a domluvy.Můžeme se podívat na různé oblasti života a vnitřního nastavení. Výklad přináší hlubší pochopení určitých souvislosti v našem životě a pomůže nám najít odpovědi na různé otázky.Tarot vnímám jako cestu k sebepoznání, práci s vnitřním nastavením a porozumění sobě sama. Jedná se o nahlédnutí do nitra duše, objevení skrytých možností, získání jasnějšího pohledu na různé situace a témata.K astrologii je důležité mít přesný čas, datum a místo narození.Sezení trvá hodinu a můžeme se podívat jak na vnitřní nastavení, tak na témata ve vašem životě.Sezení může probíhat buď on-line nebo osobně.Online video hovor může probíhat přes WhatsApp nebo messenger. Je možno provést i běžný hovor bez videa, záleží na domluvě. Momentální cena hodinového sezeni je 600 kč Nabízím také individuální výuku tarotu a přednášky. V blízké budoucnosti chystám školu tarotu.


Originály či reprodukce obrazů k zakoupení


Galerie obrazů


Namaluji Vám obraz na zakázku


Akce a výstavy

TAROT A SEBEPOZNÁNÍ

od 25.10.2023

Náměstí J. Á. Komenského 9 Brušperk

Galerie Výtvarného centra Chagall v Národním domě v Brušperku

od 14.09.2023 do 01.11.2023

Výstava již proběhla

Náměstí J. Á. Komenského 9 Brušperk

TAROT A SEBEPOZNÁNÍ

od 15.03.2023

Oáza srdce 28. října 13, Ostrava

Tarot a sebepoznání

od 23.08.2022

Hukvaldy 40


O mně

          Ivo Ševčík se narodil ve Frýdku-Místku a nyní žije v krásné vesničce Hukvaldy se svojí rodinou.  Již od dětství se zajímal o přírodu a malování a navštěvoval výtvarné kroužky a ZUŠ. Studoval Střední uměleckou školu, obor průmyslový design a později počítačovou grafiku.               Počátky jeho malířské tvorby spadají do období kolem roku 2000. Během celého tvůrčího období vystřídal různé umělecké styly i