Matka - Manželka

photo

Kartička lesklé lamino

Kartička lesklé lamino
Kartička s reprodukci obrazu je digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 12x12 cm /čtverec/ nebo 10x15cm /obdelník/   se  zaoblenými rohy. Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.

Kartičky malé

Kartičky malé
Kartička s reprodukci obrazu je oboustranný digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 9x6,5 cm nebo čtverec 6,5x6,5cm  se  zaoblenými rohy.  Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.

Tisky na plátno A2

Tisky na plátno A2
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm Zakladní Rozměr je 42x56 cm nebo 42x rozměr v poměru.56-59 cm

Tisky na plátno A3

Tisky na plátno A3
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm   Zakladní Rozměr 30x40cm nebo 42 cm dle poměru stran formátu

 Ovulační (expresivní) fáze (14.–20.den cyklu)

 

Roční období: léto

Fáze měsíce: úplněk

Životní fáze ženy: péče o rodinu (muže i děti)

Barva: žlutá (hojnost), růžová (láska), červenofialová

Vládne: srdce a pocity 

Klíčová slova: láska, péče, podpora, výživa, plodnost, starostlivost, soucit

Symbolika bohyně: Gaia, Isis, Freya, Epona, Hathor, Deméter, Venuše

 

„Jsem milující žena plná lásky a soucitu. Otevírám své srdce a s láskou pečuji o sebe i o druhé.  S radostí pomáhám svým bližním. Jsem přitažlivá pro muže a ráda se líbím. Cítím se dobře ve společnosti lidí a ráda se bavím. Seznamuji se s novými lidmi a komunikuji. Můj život je láska.”