Tančíci dítě

photo

Kartička lesklé lamino

Kartička lesklé lamino
Kartička s reprodukci obrazu je digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 12x12 cm /čtverec/ nebo 10x15cm /obdelník/   se  zaoblenými rohy. Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.

Tisky na plátně 30x30cm

Tisky na plátně 30x30cm
 Čekací doba na zrealizování tisku je 10 -14 dní   Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm Rozměr 30x30cm  

Tisky na plátno 50x50cm

Tisky na plátno 50x50cm
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní  Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm  Rozměr je 50x50 cm  

 Meditační obrázek znázorňující šťastné a spokojené  dítě, které tančí v bezpečí louky našeho srdce. Je radostné a prožívá naplno přítomný okamžik. Nic nehodnotí a neodsuzuje. Objevuje svět a je bezpodmínečně milováno. 

    Symbolizuje vnitřní dítě, které je v každém z nás. Je to ta část člověka, která je budována v prvních letech života a pak dále ovlivňuje náš život na emoční úrovni. Proto se snažme své vnitřní dítě milovat a chránit.
  Tento obrázek podporuje radost ze života, hravost, tvořivost a kreativitu. Dejme malému dítěti v našem nitru pocit, že vše je v pořádku a že se nemusí ničeho bát. Dopřejme mu tančit na rozkvetlé louce mezi motýly. Nechejme se řídit intuicí, vždyť dítě přesně ví, co  je pro něj nejlepší. Prožívejme zase naplno radost a štěstí.