Anděl lásky

photo

Kartička lesklé lamino

Kartička lesklé lamino
Kartička s reprodukci obrazu je digitální tisk  v lesklem pevném laminu o rozměru 12x12 cm /čtverec/ nebo 10x15cm /obdelník/   se  zaoblenými rohy. Na zadní straně kartičky je popis a působení obrázku nebo poselství.

Tisky na plátno A2

Tisky na plátno A2
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm Zakladní Rozměr je 42x56 cm nebo 42x rozměr v poměru.56-59 cm

Tisky na plátno A3

Tisky na plátno A3
Čekací doba na zrealizování tisku je 7-10 dní Jedna se o tisky obrazů na bíle matné plátno 250g polyester napnuté na dřevěném rámu o rozměru 2x4 cm   Zakladní Rozměr 30x40cm nebo 42 cm dle poměru stran formátu

 Anděl lásky v nás probouzí jemné láskyplné city a navozuje pocit harmonie. Přináší nám radost ze života. Pomáhá nám milovat své bližní a také sami sebe.

   Podporuje naše vnímání krásy 
a probouzí v nás soucit  se všemi živými bytostmi. Pravá láska je nejvyšší a jediný možný cit, který je naší pravou přirozeností. 
Milujme bezpodmínečně a upřímně.
 Přenesme pozornost do našeho duchovního srdce a odevzdejme se všeobjímající božské lásce. Vždyť my sami jsme touto láskou.